O firmie


 

AKTUALNOŚCI

MAMY REFUNDOWANE RECEPTY 

Gabinet posiada dostęp do systemu eWUŚ

20.10.2018

 Informujemy, że w naszym gabinecie istnieje możliwość odbycia spotkania z fizjoterapeutką uroginekologiczną. Serdecznie zapraszamy Panie borykające się z dysfunkcjami w obrębie miednicy mniejszej  (parcia naglące, wysiłkowe nietrzymanie moczu, obniżenie narządu rodnego), Panie przygotowujące się lub będące po zabiegach operacyjnych.Pracujemy również z kobietami w ciąży i w okresie połogu (terapia rozejścia mięśnia prostego brzucha,sprawdzenie mięśni dna miednicy, praca z blizną po cesarskim cięciu i episiotomii, normalizacja ciała po ciąży).

 

Informujemy również z  satysfakcją, iż od 28 lutego 2015  istnieje na miejscu  możliwość rehabilitacji  schorzeń  zarówno reumatologicznych, jak i ortopedycznych.

 GABINET REUMATOLOGICZNO- INTERNISTYCZNY i REHABILITACJA

                                                  W  JÓZEFOWIE

Szanowni Pacjenci.Witam w moim gabinecie  reumatologicznym w Józefowie, zapraszam również na konsultacje i leczenie  rehabilitacyjne-  doświadczonego specjalisty mgr rehabilitacji Tomasza Cichockiego  ( patrz informacja poniżej).

ZAPISY DO REUMATOLOGA POD NUMEREM TELEFONU: 691 318 994

ZAPISY NA REHABILITACJĘ i FIZYKOTERAPIĘ POD NUMEREM TELEFONU:  606 968 998

 

Nazywam się Katarzyna Walkiewicz-Pielaszek.

Jestem specjalistą chorób wewnętrznych i reumatologiem.

Mam wieloletnie doświadczenie  w pracy klinicznej- w Klinice zajmującej się leczeniem schorzeń reumatycznych pracuję na co dzień.

Posiadam również   wieloletnią praktykę  ambulatoryjną.  

Udzielam porad reumatologicznych, jak również internistycznych.        

Naczelnym mottem mojej działalności jest bycie przyjaznym, otwartym na Państwa potrzeby.

Stawiam również nacisk na ciągły rozwój i poznawanie europejskich standardów leczenia.       

W ramach porady  przeprowadzam dokładne badanie chorego,  dokonuję interpretacji badań dodatkowych   oraz wykonuję kompleksową ocenę stanu zdrowia z ustaleniem planu diagnostyki i ewentualnego dalszego leczenia.

Choroby,  których leczeniem zajmuję się w ramach praktyki reumatologicznej:

- choroba zwyrodnieniowa stawów

- reumatoidalne zapalenie stawów

- niesklasyfikowane zapalenie stawów

- zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa

- łuszczycowe zapalenie stawów

- reaktywne zapalenie stawów (m.in. zapalenie stawów towarzyszące infekcji Chlamydia )

- osteoporoza

- tzw. układowe zapalne choroby tkanki łącznej ( m.in. toczeń rumieniowaty układowy, układowe zapalenia naczyń, zespół Sjógrena –zespół suchości )

- dna moczanowa

- fibromialgia i inne zespoły przewlekłego bólu-

- borelioza

 

 Serdecznie zapraszam na konsultację zarówno moją, ortopedyczną, jak i rehabilitacyjną.

 

 

 

Mgr Tomasz Cichocki

Specjalista fizjoterapii

Pracuję z pacjentami reumatycznymi od blisko dziesięciu lat.

Jestem m.in. współautorem książki  pt. Fizjoterapia w reumatologii (Wyd. Lekarskie PZWL  2014)

Mam doświadczenie w pracy z osobami po zabiegach chirurgii stawowej, czyli po zabiegach wymiany stawu kolanowego, biodrowego, barkowego oraz stawów palców. Po zabiegach operacyjnego leczenia złamań kości, oraz po innych zabiegach w obrębie narządu ruchu. Ponadto prowadzę pacjentów leczonych zachowawczo.

W mojej praktyce wykorzystuję terapię manualną, ćwiczenia gimnastyki leczniczej, zabiegi plastrowania dynamicznego (kinesiotaping), jak również zabiegi fizykoterapeutyczne (elektroterapia, laseroterapia, ultradźwięki ).

W pracy z pacjentem najważniejsze dla mnie jest realizowanie celów pacjenta. Osoba chora jest, na równi z personelem medycznym, członkiem zespołu rehabilitacyjnego. W związku
z tym staram się, aby każdy pacjent czuł jak wiele od niego zależy w procesie powrotu do sprawności.

 

 

 

 

 

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu, odbywał rezydenturę w Klinice Ortopedii, SPSK im. A.Grucy w Otwocku w Oddziale Uszkodzeń i Patologii Miednicy, który specjalizuje się w leczeniu obrażeń miednicy: złamań miednicy, panewki stawu biodrowego oraz kości krzyżowej. Od 3 lat współpracuje z przychodnią wielospecjalistyczną SPZOZ PIASTUN w Piastowie, gdzie wykonuje zabiegi operacyjne między innymi: zespołu cieśni nadgarstka, przykurczu Dupuytrena, palca zatrzaskującego, zespołu cieśni nerwu łokciowego, usunięcia ganglionów, ciał wolnych, uwolnienia ścięgien i więzadeł. Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.